promarkmeble.pl

meble uzywane bydgoszcz

meble uzywane bydgoszcz

Jak Powiedz dzieciom Ich ojciec zmarł

Człowiek, którego kocham i mężczyzna kochają swoje dzieci i look up to już nie ma. Ból jest straszny, ale ból pozwala wiedzieć, że uczucia, które są prawdziwe i że są one ważne. Można założyć, że dzieci będą mieć te same uczucia. Są one również będą musieli sporo strachu, i trzeba być z jednej pozbyć tego strachu.NTO

Pozwól, że opowiem ci moją historię.

Stało się to w marcu 2009. Obudziłem się jak każdy inny sobotę. Mój mąż był już w drzwiach i na jego drodze do pracy, tak jak robił jakieś nadgodziny tym tygodniu. Dobrą wiadomością jest to miałem zamiar być coraz dzieciaki gotowe dla nas wszystkich, aby przejść na ryby na jeziorze, gdy wrócił do domu, który miał być do południa. Noon przychodzili i odchodzili, więc zadzwoniłem do celi i właśnie dostał wiadomość głosową. Zacząłem się martwić, kiedy dostałem telefon, że nikt nie chce otrzymywać.

Byłem oszołomiony. Każdy będzie. Choć ja zawsze uważałem się za silnego człowieka, patrząc na moje dzieci, patrząc w górę i mnie przesłuchań wygląda na ich twarzach nie było zbyt wiele. Jak ty to robisz? Jak wam powiedzieć swoim dzieciom ich ojciec zmarł? Powiedziałem to wcześniej; to nie jest łatwe. Nawet z wszystkich książek na świecie i wszystkie rady w świecie niewiele jest rzeczywiście zamiar przygotować się usiąść z dziećmi i powiedzieć im, że ich ojciec nie żyje. Natknąłem się poprzez słowa. Jestem pewien, że większość ludzi.

Siedzieliśmy w ciszy przez chwilę, a ich mama i tata przyszedł po Zadzwoniłem do nich, matka mojego męża przyszedł tuż po. Nie wiedziałam, że pierwszą rzeczą do zrobienia w tej sytuacji, a ja czułem się, jakbym był dzieckiem przez jakiś czas. Wiedziałem, że muszę zwiększyć chociaż, ze względu na moje dzieci. Upewniłem się, że zrobiłem im poczuć się tak bezpieczne, jak to możliwe, że odpowiedzi na wszystkie pytania, które miałem, bez wchodzenia w szczegóły, że nie trzeba znać. Było ciężko, ale można było zrobić.

Dziać się

Można, a dzieci dalej ze swoim życiem. Dobrą wiadomością jest to, że szczęście będzie znaleźć drogę z powrotem do życia swoich dzieci. Są silni, a oni będą mogli się uśmiechać i być znowu szczęśliwa. To wymaga czasu, ale to się stanie.

Na dobrą wiadomością jest™ przekonasz się, że nasza dobra wiadomość - zła wiadomość podejście do radzenia sobie z utratą bliskiej osoby może pomóc też. Dzielenie się jest dbaniem o innych. Wszyscy jesteśmy ludźmi i poczuć te same emocje. Troska, dawać, przebaczać i kochać.

Artykuł dzięki: masażu leczniczego w Warszawie