promarkmeble.pl

meble prowansalskie

meble prowansalskie

Problemy z wydajnością pracowników - Jak skutecznie rozwiązywać problemy z wydajnością

Kwestie wydajności pracowników są nieuniknione. Kluczem do obu ich adresowanie i zmniejszenie ich nawrotom jest zapewnienie uczciwego i terminowego zwrotne.

Z pewnością nie jest to nowa koncepcja. Niestety, nie jest powszechną praktyką. Istnieje prosty powód do tego, i to nie dlatego, że nie mają czasu.skuteczna regeneracja wałów motocyklowych Widziałem menedżerów zrobić niemal wszystko, aby uniknąć dając pracownikowi uczciwy, terminowego zwrotne. Zaniedbujemy robi to dlatego, że czyni nas niewygodne. Będąc ludzie, nie lubią konfrontacji. Jako menedżerowie przysięgamy w górę iw dół, że nie jest to problem dla nas, ale jest. Nie lubimy ranić uczuć ludzi. Niestety, to myślenie wynagradza słabą wydajność, która oszukuje firmę. Kody również pracowników, pozbawiając je możliwości, aby rozwijać i doskonalić.

Chociaż nie ma łatwego sposobu, aby dać negatywną opinię, to po prostu musi być zrobione, jeśli menedżer ma być skuteczna. Choć robi się łatwiej z praktyką, to nigdy nie będzie działalnością przyjemne.

Poniżej jest metoda skutecznego rozwiązywania problemu wydajności z pracownikiem.

meble prowansalskie

Spotkać w prywatnym miejscu. Niech osoba wie, że jest cenionym pracownikiem. Czasami dobrze jest zacząć od pozytywnego komentarza. Nie krzyczeć, grozić, publicznie krytykować.

Z szacunkiem i obiektywnie omówić różnic w wydajności i wpływu na organizację. Nie zakładaj intencji. Unikaj reakcji emocjonalnej.

Poproś pracownika o wyjaśnienia. Jeśli jest to pierwszy raz, zajęcie się problemem, dać jej korzyść wątpliwości. Nie może być ważny powód. biuro rachunkowe wrocław To może być kwestia umiejętności, czy może istnieć jakaś inna blokada. Jeśli tak, to trzeba pomóc.

Daj wyraźne instrukcje dotyczące pracownik musi poprawić, zawierać mierzalne cele (np Raport darmowy klient błędu musi być dostarczona do piątku w południe).
Artykuł dzięki: