promarkmeble.pl

meble jelenia gora

meble jelenia gora

Teleseminar Secret Wskazówka - Do You Know Why Progress Przewyższa perfekcji w teleseminar Marketing

W tym artykule chcę pokazać, jak "Sloppy sukces jest zawsze lepsze niż doskonałej przeciętności". Czy to ma sens?

Dan Sullivan Strategicznego Coach często mówi: "Wybierz postęp, a nie doskonałości." Zachęcam do podjęcia porady Dana w Nowym Roku i poza i czytać i podjąć działania w tym artykule, więc Ty też możesz stać się bardziej produktywne szybciej, lepiej i przy mniejszym wysiłku ogólnej ludzkiej.

Co widzę tak wielu moich studentów i innych przedsiębiorców internetowych nie jest tak pochłonięci próbując dostać wszystko idealne, że nigdy się nic zrobić!

Mam zamiar podzielić się z wami bardzo ważny cytat z trenera światowej klasy Keith Cunningham:

meble jelenia gora

"Zwykłe rzeczy konsekwentnie wykonywane wyniki produktów nadzwyczajne."

Jeśli chcesz nadzwyczajne rezultaty, wyjść z potrzebą perfekcjonizmu i robić zwykłe rzeczy konsekwentnie. Wyślij tę pocztę, napisać ten artykuł, podejść kogoś o wspólnym przedsięwzięciu, czytać swoim dzieciom, przespacerować.

Zwykłe rzeczy konsekwentnie wykonywane z czasem zaczęły układać się i wywołać efekt kaskadowy ogromne rezultaty. Take artykuł obrotu, na przykład. Każdy artykuł, że piszesz i publikuje na miejscach jak EzineArticles stosy na wierzchu wszystkich innych artykułów i zwiększa objętość artykułów. A jak mój dobry przyjaciel i współpracownik mówi Jeff Herring "Im większy wolumen artykuł, tym większa wszystkie inne numery będzie."

To nadzwyczajne wyniki od zwykłych rzeczy konsekwentnie zrobić.

meble jelenia gora

Co teraz zrobić: Pomyśl o jednym projekcie już chciał zacząć - lub wykończenia - w ciągu ostatniego roku, ale twój perfekcjonizm jest sparaliżowana, a nawet paraliżu ubezpieczenie od kradzieży auta swoje postępy.

Ilekroć znaleźć się sparaliżowany perfekcjonistą chwili przypomnieć sobie, dlaczego "Sloppy sukces jest lepszy niż idealny przeciętności".

Oto co mam napisane na ekranie mojego komputera wygaszacz, który pomaga mi przeszyć moich chwil perfekcjonistą ... to deklaratywne cytat Słyszałem kiedyś od Tony Robbins: ". Jeśli nie mogę, muszę"

Aby uzyskać więcej wskazówek i narzędzi do produkcji nadzwyczajne rezultaty konsekwentnych wysiłków zwykłych, ja zapraszam do odwiedzenia http://www.AlexMandossianToday.com

Alex Mandossian i TeleSeminarSecrets.com

Artykuł dzięki: jak wybrać ubezpieczenie samochodu