promarkmeble.pl

Dostawa

Dostawa

Meble zakupione w naszym sklepie można odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru lub możesz zamówić transport od naszego sklepu do miejsca , w które chcesz dowieźć meble. Cena jest rożna i zależny to od kilku czynników – rodzaju mebli, odległości, czasu.http://danel-hurt.pl/spodnie-damskie,data,212,0.html Meble dostarczamy zawsze na czas, bezpiecznie i w czasie podróży są one ubezpieczone.

Obsługujemy również klientów z zagranicy.

Wyliczenie kosztu dostawy konkretnego mebla uzyskają państwo po kliknięci w koszyk wybranego produktu oraz określeniu miejsca zamieszkania. Wtedy powinna pojawić się suma, jaką zapłaci się za dowóz mebli.

Czas dowozu mebli jest różnorodny i zależny od miejsca waszego zamieszkania. W województwie mazowieckim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, łódzkim, świętokrzyskim, podlaskim meble dostarczamy w czasie około 1-2 tygodnie, natomiast w województwie pomorskim, zachodni-pomorskim, lubelskim, lubuskim, dolnośląskim, śląskim, opolskim, podkarpackim, świętokrzyskim, małopolskim zazwyczaj w 3-4 tygodnie.

Również na czas dostarczenia mebli mają wpływ takie czynniki jak wybrany kolor mebli lub wzór inny niż standardowy. Może to wydłużyć czas oczekiwania na meble.

W przypadku pilnych zgłoszeń prosimy o wcześniejsze zapytanie, co do realizacji transportu.

Meble dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-22 oraz w soboty w godzinach 8-16.

Meble są wnoszone do mieszkania za opłata.

Artykuł dzięki: