promarkmeble.pl

meble tapicerowane

meble tapicerowane

Wirtualne zarezerwować wycieczki - nowe narzędzie promocji dla Autorów

Wirtualne zarezerwować wycieczki są najnowsze możliwości marketingu dla autorów. Z tradycyjnie zarezerwować wycieczki, autorzy podróżować z miasta do miasta robi podpisywanie książek i robi wywiady do opublikowania swoich książek. Mimo, że proces ten jest bardzo skuteczne, to obejmuje również bardzo kosztowne, skok i czas.butelki szklane Wirtualne wycieczki rezerwacja w zasadzie to samo; Jednak zamiast autorzy fizycznie podróży do księgarń, wywiady i odczyty książki prowadzone są elektronicznie poprzez zamieszczenie na blogi i rozmów IM.

Chociaż Wirtualny Book Tour nie ma ten sam osobisty akcent na tradycyjnej trasie, może być bardziej pouczające i skuteczne. Od zaciszu swoich domów, czytelnicy mogą dowiedzieć się więcej o nowych autorów i ich dzieła. Czytając wywiady na blogach, czytelnicy nie tylko dowiedzieć się więcej o pracy autora, ale o niej lub jego życiu prywatnym. Rozmowy prowadzone są przez wielu blogerów, z których każdy będzie dać świeże spojrzenie na autora jako osoby i na pracę. Postępując zgodnie z wycieczek, czytelnik będzie mógł zapoznać się z autorem na bardziej osobistym poziomie, jak również być w stanie odczytać fragmenty książki.

Internet pozwala również czytelników, aby spotkać się z autorami elektronicznie za pośrednictwem komunikatorów internetowych komunikatorów, wideokonferencji i czatów. Wiele komunikatorów posiada zarówno funkcje audio i wideo, które spersonalizowanych doświadczeń innych. Już nie tylko słowa na ekranie, autorzy mogą stać się trójwymiarowy ludzie, którzy mogą odpowiedzieć na pytania o sobie i swojej pracy w czasie rzeczywistym. Czaty i sala konferencyjna mają tę przewagę nad jeden do je montaż okien gdyniadnego komunikatorów IM, pozwalając czytelników do udziału w obu pytaniach i odpowiedziach.
Artykuł dzięki: